Láhev 1 l s uchem
Kód: TBA-950100Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná uzavíratelnost – umožňuje bezpečné skladování a přepravu tekutin.
- Praktický úchop – pohodlné držení a manipulaci s láhví.
- Poštovní pojistka – vždy lehce ukazuje neporušenost obalu.
Popis produktu
Láhev 1 l s uchem je uzavřena víčkem, které zajistí bezpečné skladování a přepravu tekutin. Je vyrobena z HDPE, který je odolný a snadno se čistí.
Kde ho využijete
Láhev 1 l s uchem je vhodná pro skladování a přepravu tekutin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové láhve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594177260388 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| Výška: | 26.5 cm |
| Šířka: | 8.1 cm |
| Délka: | 7.3 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 7.3 cm |
| Šířka: | 8.1 cm |
| Výška: | 26.5 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 1 l |
| Rozměr: | 7.3 x 8.1 x 26.5 cm |
| Průměr hrdla: | 2.2 cm |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




