Láhev 1 l
Kód: TBA-950000Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná uzavíratelnost – umožňuje bezpečné skladování a přepravu tekutin.
- Odolnost vůči poškození – pojistka vždy lehce ukazuje neporušenost obalu.
- Praktické použití – vhodná jako distribuční obal.
Popis produktu
Láhev 1 l je uzavřena víčkem a obsahuje uzávěr. Je vyrobena z HDPE, který je odolný vůči poškození a umožňuje bezpečné skladování a přepravu tekutin.
Kde ho využijete
Láhev 1 l je vhodná pro skladování a přepravu tekutin, jako například vody, piva nebo jiných nápojů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové láhve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594177268162 |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| Výška: | 24.4 cm |
| Šířka: | 8.6 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 8.6 cm |
| Výška: | 24.4 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 1 l |
| Rozměr: | 8.6 x 24.4 cm |
| Průměr: | 8.6 cm |
| Průměr hrdla: | 2.2 cm |
| Hmotnost: | 0.04 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




