Láhev 15 l s hrdlem 11,5 cm
Kód: TBA-961100Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Praktický úchop – umožňuje snadné manipulaci s láhví.
- Hygienicky nezávadný materiál – zajišťuje bezpečný styk s potravinami.
- Snadné otevírání a uzavírání – otočný uzávěr usnadňuje použití.
Popis produktu
Láhev 15 l s hrdlem 11,5 cm je vyrobená z HDPE a disponuje madly pro snadný úchop. Je vhodná pro skladování a přepravu tekutin.
Kde ho využijete
Láhev 15 l s hrdlem 11,5 cm je vhodná pro skladování a přepravu tekutin, jako jsou nápoje, kvasy nebo další potravinové produkty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové barely, konve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 05991240004947 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| Výška: | 41.8 cm |
| Šířka: | 22.4 cm |
| Délka: | 22.4 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 22.4 cm |
| Šířka: | 22.4 cm |
| Výška: | 41.8 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | PE |
| Objem: | 15 l |
| Rozměr: | 22.4 x 22.4 x 41.8 cm |
| Průměr hrdla: | 11.5 cm |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




