Láhev 2 l s uchem
Kód: TBA-950200Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – praktický úchop a pojistka, která ukazuje neporušenost obalu.
- Šetrná k životnímu prostředí – vyrobená z HDPE, který je recyklovatelný.
- Praktické použití – vhodná jako distribuční obal a součástí je i uzávěr.
Popis produktu
Láhev 2 l s uchem je uzavřena víčkem, které umožňuje snadnou manipulaci a kontrolu neporušenosti obalu. Je vyrobena z HDPE, který je recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí.
Kde ho využijete
Láhev 2 l s uchem je vhodná pro přepravu a skladování tekutin, jakož i jako distribuční obal.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové láhve |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8594177260579 |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Délka: | 9.2 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 9.2 cm |
| Šířka: | 10.5 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | HDPE |
| Objem: | 2 l |
| Rozměr: | 9.2 x 10.5 x 31 cm |
| Průměr hrdla: | 2.2 cm |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




