Nádoba 1.000 l černá reg.
Kód: TBA-963730Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené okraje – Produkt má zesílené okraje pro zvýšení stability.
- Recyklovaný materiál – Nádoba je vyrobena z recyklovaného plastu, což snižuje její dopad na životní prostředí.
Popis produktu
Nádoba 1.000 l černá reg je káď určená pro skladování kapalin. Je vyrobena z odolného recyklovaného plastu a má zesílené okraje pro zvýšení stability. Nemá atest pro styk s potravinami, proto je vhodná pouze pro skladování nejrůznějších kapalin.
Kompatibilita a využití
Nádoba 1.000 l černá reg je kompatibilní s většinou kapalin, včetně vody, olejů a dalších chemických látek. Je vhodná pro skladování v různých prostředích, včetně venkovních podmínek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velkoobjemové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.5 kg |
| EAN: | 8006417002707 |
| Hmotnost: | 26.5 kg |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní výška: | 90 cm |
| Objem: | 1000 l |
| Rozměr: | 140 x 90 cm |
| Průměr: | 119 cm |
| Průměr hrdla: | 130 cm |
| Hmotnost: | 26.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




