Nádoba 1.000 l červená orig.
Kód: TBA-963725Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest pro styk s potravinami – umožňuje bezpečné použití nádoby pro skladování potravin.
- Zesílené okraje – zajišťují pevnou konstrukci a zabrání poškození nádoby.
- Odolný plast – nádoba je odolná proti poškození a znečištění.
Popis produktu
Nádoba 1.000 l červená orig. je speciálně navržena pro skladování a přepravu velkých objemů tekutin. Je vyrobena z kvalitního odolného plastu, který je odolný proti poškození a znečištění.
Kde ho využijete
Nádoba 1.000 l červená orig. je ideální pro použití ve vinařství, kde je potřeba skladovat a přepravovat velké objemy vína nebo jiných tekutin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velkoobjemové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 26.1 kg |
| EAN: | 8006417002967 |
| Hmotnost: | 26.1 kg |
| Výška: | 90 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Výška: | 90 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní výška: | 87 cm |
| Objem: | 1000 l |
| Rozměr: | 140 x 90 cm |
| Průměr: | 118 cm |
| Průměr hrdla: | 130 cm |
| Hmotnost: | 26.1 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




