Nádoba 100 l reg.
Kód: TBA-963650Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené dno – zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu nádoby
- Zpevněné okraje – pro delší životnost nádoby
- Široké využití – nádoba je vhodná pro různé aplikace
Popis produktu
Plastová nádoba 100 l je vyrobena z kvalitního materiálu a disponuje zpevněnými okraji a zesíleným dnem. Není součástí nádoby víko, které je nutné objednat zvlášť.
Kompatibilita a využití
Nádoba je vhodná pro skladování kapalin a tekutin. Nemá atest na styk s potravinami. Víko není součástí nádoby a je nutné objednat zvlášť. Produkt je k dispozici v objemu 100 l.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| EAN: | 8006417001908 |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
| Výška: | 66 cm |
| Šířka: | 53.5 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 53.5 cm |
| Výška: | 66 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | LDPE reg |
| Objem: | 100 l |
| Rozměr: | 53.5 x 66 cm |
| Hmotnost: | 3.3 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




