Nádoba 350 l černá reg.
Kód: TBA-963710Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené okraje – zajišťují odolnost produktu proti poškození.
- Recyklovaný plast – produkt je vyroben z materiálu, který je šetrný k životnímu prostředí.
Popis produktu
Nádoba 350 l černá reg. je káď určená pro skladování a přepravu kapalin. Produkt je vyroben z odolného recyklovaného plastu a má zesílené okraje, které zajišťují jeho odolnost proti poškození.
Kompatibilita a využití
Nádoba 350 l černá reg. je kompatibilní s většinou kapalin a může být použita pro skladování a přepravu různých druhů kapalin. Produkt je vhodný pro použití v průmyslu, zemědělství a dalších odvětvích. Produkt je dodáván bez potravinářského atestu a není určen pro styk s potravinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velkoobjemové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| EAN: | 8006417002660 |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
| Výška: | 73 cm |
| Šířka: | 94 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 94 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní výška: | 71 cm |
| Objem: | 350 l |
| Rozměr: | 94 x 73 cm |
| Průměr: | 70 cm |
| Průměr hrdla: | 86 cm |
| Hmotnost: | 9.9 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




