Nádoba 350 l červená orig.
Kód: TBA-963705Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest pro styk s potravinami – umožňuje bezpečné použití nádoby v potravinářském průmyslu.
- Zesílené okraje – zajišťují stabilitu nádoby a předcházejí poškození.
- Odolný plast – nádoba je odolná proti poškození a zničení.
Popis produktu
Nádoba 350 l červená orig. je speciálně navržena pro použití ve vinařství. Je vyrobena z kvalitního odolného plastu, který je odolný proti poškození a zničení.
Kde ho využijete
Nádoba 350 l červená orig. je vhodná pro skladování a přepravu potravin, zejména vinařských produktů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velkoobjemové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| EAN: | 8006417002936 |
| Hmotnost: | 9.7 kg |
| Výška: | 73 cm |
| Šířka: | 94 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 94 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní výška: | 71 cm |
| Objem: | 350 l |
| Rozměr: | 94 x 73 cm |
| Průměr: | 70 cm |
| Průměr hrdla: | 86 cm |
| Hmotnost: | 9.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




