Nádoba 35l černý reg.
Kód: TBA-963600Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené dno – zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu nádoby.
- Zpevněné okraje – pro delší životnost nádoby.
Popis produktu
Nádoba je vyrobena z plastu a má objem 35 litrů. Může být použita samostatně nebo kombinována s víkem. Víko není součástí nádoby a musí být objednáno zvlášť.
Kompatibilita a využití
Nádoba může být použita pro skladování různých tekutin. Nemá atest na styk s potravinami a není určena pro potravinářské účely.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8006417004275 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Výška: | 36 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | LDPE reg, |
| Objem: | 35 l |
| Rozměr: | 42 x 36 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




