Nádoba 35l natur
Kód: TBA-963605Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná kombinace – nádoba je vhodná pro kombinaci s víkem nebo bez víka.
- Dlouhá životnost – zpevněné okraje nádoby zajišťují delší životnost.
- Výška pevnosti – zesílené dno nádoby zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu.
Popis produktu
Plastová nádoba 35l se širokým spektrem využití, vhodná pro skladování různých materiálů. Má atest na styk s potravinami, což zajišťuje bezpečnost při skladování potravin.
Kde ho využijete
Nádoba 35l je vhodná pro skladování potravin, chemikálií, olejů a dalších materiálů. Je také vhodná pro použití v laboratořích, kuchyních a dalších prostorách, kde je potřeba skladovat různé materiály.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| EAN: | 8006417004336 |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
| Výška: | 36 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | LDPE |
| Objem: | 35 l |
| Rozměr: | 42 x 36 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Hmotnost: | 1.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




