Nádoba 500 l černá reg.
Kód: TBA-963720Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené okraje – Produkt má zesílené okraje pro zvýšení stability.
- Recyklovaný materiál – Nádoba je vyrobena z recyklovaného plastu, což snižuje její dopad na životní prostředí.
Popis produktu
Nádoba 500 l černá reg. je káď určená pro skladování a přepravu kapalin. Produkt je vyroben z odolného recyklovaného plastu a má zesílené okraje pro zvýšení stability.
Kompatibilita a využití
Nádoba 500 l černá reg. je kompatibilní s širokou škálou produktů, včetně čerpacích čerpadel a pump. Produkt je vhodný pro skladování a přepravu kapalin v objemu 500 litrů. Produkt nemá atest pro styk s potravinami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velkoobjemové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.08 kg |
| EAN: | 8006417002677 |
| Hmotnost: | 12.08 kg |
| Výška: | 81 cm |
| Šířka: | 102 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 102 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní výška: | 79 cm |
| Objem: | 500 l |
| Rozměr: | 102 x 81 cm |
| Průměr: | 80 cm |
| Průměr hrdla: | 95 cm |
| Hmotnost: | 12.08 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




