Nádoba 500 l červená orig.
Kód: TBA-963715Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest pro styk s potravinami – umožňuje bezpečné skladování potravin.
- Zesílené okraje – zajišťují pevnou konstrukci nádoby.
- Odolný plast – nádoba je odolná proti poškození a znečištění.
Popis produktu
Nádoba 500 l červená orig. je speciálně navržena pro skladování a přepravu potravin ve vinařství. Je vyrobena z kvalitního odolného plastu, který zajišťuje její pevnost a odolnost.
Kde ho využijete
Nádoba 500 l červená orig. je ideální pro skladování a přepravu potravin ve vinařství, jako jsou vína, šťávy nebo další potravinové produkty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Velkoobjemové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| EAN: | 8006417007566 |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
| Výška: | 95 cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 89 cm |
| Výška: | 95 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní výška: | 93 cm |
| Objem: | 500 l |
| Rozměr: | 89 x 95 cm |
| Průměr: | 76 cm |
| Průměr hrdla: | 84 cm |
| Hmotnost: | 9.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




