Nádoba 50l černý reg.
Kód: TBA-963610Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené dno – zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu nádoby.
- Zpevněné okraje – pro delší životnost nádoby.
- Možnost kombinace s víkem – nebo bez víka.
Popis produktu
Nádoba 50l černý reg. je plastová nádoba s širokým spektrem využití. Nemá atest na styk s potravinami a víko není součástí nádoby. Je nutné objednat víko zvlášť.
Kompatibilita a využití
Nádoba 50l černý reg. je kompatibilní s širokým spektrem produktů. Může být použita jako nádrž pro skladování kapalin nebo jako nádoba pro přepravu produktů. Produkt je k dispozici v objemu 50l a má černý reg. design.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8006417001878 |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | LDPE reg, |
| Objem: | 50 l |
| Rozměr: | 42 x 50 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




