Nádoba 50l natur
Kód: TBA-963615Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest na styk s potravinami – nádoby jsou vhodné pro skladování potravin a mají potřebné certifikáty.
- Zpevněné okraje – prodlouží životnost nádoby a zabrání poškození.
- Zesílené dno – zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu nádoby.
Popis produktu
Plastová nádoba 50l je vyrobená z kvalitního materiálu a nabízí široké využití. Je vhodná pro kombinaci s víkem nebo bez víka, což umožňuje flexibilní použití v různých situacích.
Kde ho využijete
Nádoba 50l je vhodná pro skladování potravin, chemikálií, olejů a dalších kapalin. Je také vhodná pro použití v laboratořích, dílnách nebo v domácnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| EAN: | 8006417002035 |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | LDPE |
| Objem: | 50 l |
| Rozměr: | 42 x 50 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Hmotnost: | 2.05 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




