Nádoba 50l zelená
Kód: TBA-963616Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zesílené dno – zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu nádoby.
- Zpevněné okraje – pro delší životnost nádoby.
- Široké využití – nádoba je vhodná pro různé aplikace.
Popis produktu
Plastová nádoba 50l zelená je vyrobena z kvalitního plastu a disponuje zesíleným dnem a zpevněnými okraji. Nádoba je vhodná pro skladování různých materiálů a může být použita s víkem nebo bez něj.
Kompatibilita a využití
Nádoba 50l zelená je kompatibilní s víkem (kód: VIK-50) a může být použita pro skladování různých materiálů. Nádoba nemá atest na styk s potravinami a je nutné ji objednat zvlášť. Produkt je dodáván bez víka.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8006417001960 |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 42 cm |
| Výška: | 50 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | LDPE reg |
| Objem: | 50 l |
| Rozměr: | 42 x 50 cm |
| Průměr: | 42 cm |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




