Nádoba 75l černá reg.
Kód: TBA-963620Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Zpevněné okraje – pro delší životnost nádoby
- Zesílené dno – pro vyšší pevnost a stabilitu
Popis produktu
Plastová nádoba 75l černá je vyrobená z kvalitního plastu a disponuje zpevněnými okraji pro delší životnost. Nádoba má zesílené dno, které zajišťuje vyšší pevnost a stabilitu. Víko není součástí nádoby a je nutné objednat zvlášť.
Kompatibilita a využití
Nádoba 75l černá je vhodná pro široké spektrum využití, včetně kombinace s víkem nebo bez víka. Není určena pro styk s potravinami a nemá atest na styk s potravinami. Je nutné objednat víko zvlášť.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8006417001885 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| Výška: | 63.5 cm |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Výška: | 63.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | LDPE reg, |
| Objem: | 75 l |
| Rozměr: | 46.5 x 63.5 cm |
| Průměr: | 46.5 cm |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




