Nádoba 75l natur
Kód: TBA-963625Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Atest na styk s potravinami – nádoby jsou vhodné pro skladování potravin a mají potřebné certifikáty.
- Zesílené dno – nádoby jsou stabilní a nepodléhají deformacím.
- Zpevněné okraje – nádoby mají delší životnost a jsou odolné proti poškození.
Popis produktu
Plastová nádoba 75l se širokým spektrem využití. Má zpevněné okraje pro delší životnost a zesílené dno pro vyšší pevnost a stabilitu. Nádoba je vhodná pro skladování potravin, chemikálií nebo jiných materiálů.
Kde ho využijete
Nádoba 75l je vhodná pro použití v domácnosti, v laboratořích, v průmyslu nebo v dalších oblastech, kde je potřeba skladovat a přepravovat materiály.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| EAN: | 8006417002042 |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
| Výška: | 63.5 cm |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Výška: | 63.5 cm |
| Barva: | natur |
| Materiál: | LDPE |
| Objem: | 75 l |
| Rozměr: | 46.5 x 63.5 cm |
| Průměr: | 46.5 cm |
| Hmotnost: | 2.6 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




