Nádoba 75l zelená
Kód: TBA-963626Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolnost a stabilita – Nádoba má zesílené dno pro vyšší pevnost a stabilitu.
- Specifické vlastnosti – Nádoba nemá atest na styk s potravinami, je vyrobena z plastu a má zpevněné okraje pro delší životnost.
Popis produktu
Nádoba 75l zelená je plastová nádoba, která se může kombinovat s víkem nebo bez víka. Je vhodná pro různé aplikace a má široké využití.
Kompatibilita a využití
Nádoba 75l zelená je kompatibilní s víkem (kód produktu: VIK-001) a je vhodná pro použití v kombinaci s jinými produkty, jako jsou například nádoby 50l (kód produktu: NAD-050) nebo nádoby 100l (kód produktu: NAD-100). Je nutné objednat víko zvlášť, pokud je požadováno.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 8006417001977 |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| Výška: | 63.5 cm |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Délka: | cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | cm |
| Šířka: | 46.5 cm |
| Výška: | 63.5 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | LDPE reg |
| Objem: | 75 l |
| Rozměr: | 46.5 x 63.5 cm |
| Průměr: | 46.5 cm |
| Hmotnost: | 2.65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




