Nádoba na medicinální odpad 60 l
Kód: TBA-963980Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Vysoká odolnost proti propíchnutí stěny – umožňuje bezpečné uložení infekčního a biologického odpadu.
- Předběžné nebo trvalé uzavření víka – umožňuje snadné a bezpečné uložení odpadu.
- UN značení pro tuhé látky – umožňuje snadnou likvidaci odpadu ve spalovně.
Popis produktu
Nádoba na medicinální odpad 60 l je určena k jednorázovému použití infekčního a biologického odpadu v místě jeho vzniku. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje bezpečné uložení odpadu a snadnou likvidaci.
Kde ho využijete
Nádoba na medicinální odpad 60 l je vhodná pro použití v nemocnicích, zdravotnických zařízeních a dalších místech, kde je nutná bezpečná likvidace infekčního a biologického odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové nádoby |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| EAN: | 8594177268049 |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Délka: | 40 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 40 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Barva: | žlutá |
| Materiál: | PE |
| Vnitřní výška: | 56.5 cm |
| Objem: | 60 l |
| Rozměr: | 40 x 20 x 60 cm |
| Průměr: | 19.7 cm |
| Průměr hrdla: | 36.7 cm |
| Hmotnost: | 2.4 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




