Ochranný kryt IBC kontejneru 1000 l
Kód: TBA-960010Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Prodloužená životnost nádrže – chrání nádrž před korozí a prachem, zvyšuje její životnost.
- Odolnost proti povětrnostním podmínkám – chrání nádrž před deštěm, větrem a UV zářením.
- Snadné použití – umožňuje použití nádrže i v zimním období díky malým výřezům ve fólii pro kohoutek a víko.
Popis produktu
Ochranný kryt IBC kontejneru 1000 l je vyroben z polypropylenu a chrání nádrž před korozí, prachem a UV zářením. Díky své odolnosti a trvanlivosti je ideálním řešením pro ochranu nádrže na dešťovou vodu IBC.
Kde ho využijete
Ochranný kryt IBC kontejneru 1000 l je ideální pro použití na venkovních nádržích na dešťovou vodu IBC, kde je třeba chránit nádrž před povětrnostními podmínkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Náhradní díly - pro nádoby na dešťovou vodu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| EAN: | 8594177265703 |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
| Výška: | 116 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 116 cm |
| Barva: | zelená |
| Materiál: | PP |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 116 cm |
| Hmotnost: | 1.42 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




