Paletové víko 120x100 cm modré
Kód: TBA-980876Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné zakrytí zboží – umožňuje chránit zboží na paletě před poškozením a kontaminací.
- Snadné stohování – díky výstupkům a prolisům je snadné stohovat druhou paletu.
- Dlouhá životnost – vyrobeno z odolného materiálu polypropylenu (PP).
Popis produktu
Paletové víko 120x100 cm modré je určeno pro bezpečné zakrytí a ochranu zboží na paletě. Je vyrobeno z polypropylenu (PP) a umožňuje snadné stohování druhé palety.
Kde ho využijete
Paletové víko 120x100 cm modré je vhodné pro použití v logistice, skladování a distribuci zboží.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paletová víka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.89 kg |
| EAN: | 8594177267899 |
| Hmotnost: | 5.89 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 4 cm |
| Hmotnost: | 5.89 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




