Paletové víko 120x100 cm
Kód: TBA-980875Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné zakrytí zboží – umožňuje bezpečné uložení zboží na paletě a chrání je před poškozením.
- Snadné stohování – díky výstupkům a prolisům je snadné stohovat druhou paletu.
- Výrobek z ABS – vyrobeno z odolného a trvanlivého materiálu.
Popis produktu
Paletové víko 120x100 cm je speciálně navrženo pro ochranu zboží na paletě. Jeho robustní konstrukce a odolný materiál z ABS zajišťují bezpečné uložení zboží a umožňují snadné stohování další palety.
Kde ho využijete
Paletové víko 120x100 cm je ideální pro použití v logistických a distribučních společnostech, kde je důležité zajistit bezpečné uložení zboží na paletách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paletová víka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| EAN: | 8594177264102 |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 4 cm |
| Hmotnost: | 4.7 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




