Paletové víko 120x80 cm
Kód: TBA-980865Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bezpečné zakrytí zboží – umožňuje bezpečné uložení zboží na paletě a chrání je před poškozením.
- Snadné stohování – díky výstupkům a prolisům je snadné stohovat druhou paletu.
- Výrobek z ABS materiálu – vysoce odolný a odolný proti poškození.
Popis produktu
Paletové víko 120x80 cm je koncipováno tak, aby bylo možné bezpečně zakrýt a chránit zboží na paletě. Je vyrobeno z ABS materiálu, který je odolný proti poškození.
Kde ho využijete
Paletové víko 120x80 cm je ideální pro skladování a přepravu zboží na paletách v různých průmyslových odvětvích.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paletová víka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
| EAN: | 8594177264089 |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
| Výška: | 4 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 4 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 4 cm |
| Hmotnost: | 3.85 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




