Pekařská přepravka 64x54x12
Kód: TBA-968094Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Odolný materiál – vyrobená z vysoce kvalitního polyetylenu.
- Cirkulace vzduchu – umožňuje lepší uchování pečiva.
- Lehká hygienizace – snadno se čistí.
Popis produktu
Pekařská přepravka 64x54x12 je speciálně navržena pro přepravu pečiva, jako jsou bule. Je vyrobena z vysoce kvalitního polyetylenu, který odolává nízkým teplotám.
Kde ho využijete
Pekařská přepravka 64x54x12 je vhodná pro přepravu pečiva do chladících zařízení nebo pro skladování pečiva v domácnosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přepravky na pečivo, lahůdky, cukrářské přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| EAN: | 8594177267707 |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Délka: | 64 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 64 cm |
| Šířka: | 54 cm |
| Výška: | 12 cm |
| Barva: | béžová |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | 60 cm |
| Vnitřní šířka: | 50 cm |
| Vnitřní výška: | 9.5 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 64 x 54 x 12 cm |
| Hmotnost: | 1.65 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




