Plastová paleta H1 reg. 120x80
Kód: TBA-990120Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Žádné opravy – odpadají opravy jako u dřevěných palet, díky čemuž je produkt dlouhodobě spolehlivý.
- Univerzální využití – plastová paleta je vhodná pro široké spektrum aplikací, kde je požadována čistota a jednoduchost při manipulaci.
- Náročné požadavky – paleta splňuje náročné požadavky zákazníků na opakované dodávky a pravidelné zásobování.
Popis produktu
Plastová paleta H1 reg. 120x80 je vyrobená z kvalitního plastu, který je odolný proti poškození a snadno se čistí. Je vhodná pro použití v různých oblastech, jako jsou skladování, přeprava nebo prodej.
Kde ho využijete
Plastová paleta H1 reg. 120x80 je vhodná pro použití v různých oblastech, jako jsou skladování, přeprava nebo prodej. Je ideální pro firmy, které vyžadují spolehlivý a snadno čistitelný produkt.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 16.25 kg |
| EAN: | 8594177267455 |
| Hmotnost: | 16.25 kg |
| Výška: | 16.2 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 16.2 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 16.2 cm |
| Hmotnost: | 16.25 kg |
| Nosnost dynamická: | 1250 kg |
| Nosnost statická: | 5000 kg |
| Nosnost regálová: | 650 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




