Plastová paleta hygienická H1 použitá
Kód: TBA-990105Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná údržba – díky své plastové konstrukci je paleta snadno čistitelná a nevyžaduje žádné opravy.
- Národní normy – paleta splňuje náročné DIN normy, což zajišťuje její kvalitu a bezpečnost.
- Výměnná verze – paleta je vyrobená tak, aby byla snadno výměnná, což snižuje náklady na její údržbu a opravu.
Popis produktu
Plastová paleta hygienická H1 použitá je univerzální pomocník všude tam, kde je preferována čistota a jednoduchost při manipulaci.
Kde ho využijete
Paletu lze využít pro skladování a přepravu zboží v různých odvětvích, jako jsou například farmacie nebo průmysl.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8594177267585 |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 16 cm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Nosnost dynamická: | 1250 kg |
| Nosnost statická: | 5000 kg |
| Nosnost regálová: | 1000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




