Plastová paleta hygienická hladká 120x80
Kód: TBA-981360Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Bez opravy – odpadají opravy jako u dřevěných palet.
- Čistitelnost – hladká povrchová úprava umožňuje snadnou čistotu.
- Atesty – splňuje náročné požadavky potravinářského a farmaceutického průmyslu.
Popis produktu
Plastová paleta hygienická je univerzální pomocník všude tam, kde je preferována čistota a jednoduchost při manipulaci.
Kde ho využijete
Paletu lze použít v potravinářském a farmaceutickém průmyslu, kde je vyžadována vysoká čistota a jednoduchost při manipulaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 8594177267387 |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | HDPE |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 16 cm |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Nosnost dynamická: | 1250 kg |
| Nosnost statická: | 4000 kg |
| Nosnost regálová: | 1000 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




