Plastová paleta lehká 60x40
Kód: TBA-981200Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – díky své lehkosti je plastová paleta snadná na manipulaci a lze ji jednoduše stohovat.
- Bez opravení – plastová paleta nevyžaduje žádné opravy, jako je tomu u dřevěných palet.
Popis produktu
Plastová paleta je univerzální pomocník všude tam, kde je preferována čistota a jednoduchost při manipulaci.
Kde ho využijete
Plastová paletu lze použít pro skladování a export zboží, jakož i pro další účely, kde je požadována lehkost a snadná manipulace.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| EAN: | 8594177268063 |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Výška: | 13.5 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 13.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 13.5 cm |
| Hmotnost: | 1.3 kg |
| Nosnost dynamická: | 250 kg |
| Nosnost statická: | 800 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




