Plastová paleta lehká s ližinami 120x100
Kód: TBA-981260Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Lehkost – díky plastové konstrukci je paleta lehčí a snáze manipulovatelná.
- Pevnost – ližiny zajišťují lepší pevnost a stabilitu palety.
- Čistota – plastová paleta je snadno čistitelná a nepoškozuje povrchy.
Popis produktu
Plastová paleta je univerzální pomocník všude tam, kde je preferována čistota a jednoduchost při manipulaci.
Kde ho využijete
Paletu lze použít pro skladování a přepravu zboží v různých odvětvích, jako je například průmysl, obchod nebo logistika.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.29 kg |
| EAN: | 8594177267554 |
| Hmotnost: | 7.29 kg |
| Výška: | 16 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 16 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 16 cm |
| Hmotnost: | 7.29 kg |
| Nosnost dynamická: | 1300 kg |
| Nosnost statická: | 2700 kg |
| Nosnost regálová: | 200 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




