Plastová paleta plná 80x60 s ližinami
Kód: TBA-990110Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – plastová paleta je vyztužená a umožňuje snadnou manipulaci těžkých břemen.
- Dlouhá životnost – již žádné opravy jako u dřevěných palet.
- Výhodné využití prostoru – plastová paleta je vhodná pro regály.
Popis produktu
Plastová paleta je vyztužená a umožňuje snadnou manipulaci těžkých břemen. Je vhodná pro regály a lze ji zatížit až do 500 kg.
Kde ho využijete
Plastová paletu můžete využít pro manipulaci těžkých břemen v regálech nebo pro jiné aplikace, kde je vyžadována čistota a jednoduchost při manipulaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| EAN: | 8594177266618 |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 15 cm |
| Hmotnost: | 9.5 kg |
| Nosnost dynamická: | 1500 kg |
| Nosnost statická: | 2500 kg |
| Nosnost regálová: | 500 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




