Plastová paleta těžká 120x100
Kód: TBA-990160Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Nežádné opravy – plastová paleta je vyrobená z odolného materiálu, který nevyžaduje žádné opravy, v porovnání s dřevěnými paletami.
- Vyztužená konstrukce – plastová paleta je vyztužená, aby mohla nést vysoké zatížení, až 1200 kg.
- Regálové použití – plastová paleta je vhodná pro použití v regálech, kde je vyžadována čistota a jednoduchost při manipulaci.
Popis produktu
Plastová paleta je univerzální pomocník všude tam, kde je preferována čistota a jednoduchost při manipulaci. Je vhodná pro manipulaci těžkých břemen a regálové použití.
Kde ho využijete
Plastová paletu lze využít v regálech, při manipulaci těžkých břemen nebo jako univerzální pomocník v různých oblastech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 8594177267370 |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Výška: | 15 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 15 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 15 cm |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Nosnost dynamická: | 1500 kg |
| Nosnost statická: | 5000 kg |
| Nosnost regálová: | 1200 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




