Plastová paleta zátěžová 120x100
Kód: TBA-990170Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velký objem – umožňuje uložení velkého množství zboží
- Odolný materiál – vydrží náročné podmínky skladování a přepravy
- Snadná manipulace – díky své velikosti a hmotnosti je snadné ji přemisťovat
Popis produktu
Plastová paleta zátěžová 120x100 je vysoce kvalitní produkt vhodný pro profesionální použití. Je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný proti poškození a znečištění.
Kde ho využijete
Paletu můžete využít pro skladování a přepravu zboží v různých typech podniků, jako jsou obchody, skladové prostory nebo výrobní závody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 12.8 kg |
| EAN: | 8594177267462 |
| Hmotnost: | 12.8 kg |
| Výška: | 14.5 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Výška: | 14.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 100 x 14.5 cm |
| Hmotnost: | 12.8 kg |
| Nosnost dynamická: | 1300 kg |
| Nosnost statická: | 5000 kg |
| Nosnost regálová: | 550 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




