Plastová paletová ohrádka 121x81x20,5, 4 panty
Kód: TBA-990188Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Levnější a praktičtější než krabicové palety - složené zaberou méně místa při přepravě a skladování.
- Odolnost proti nárazu díky silnostěnné konstrukci a vlastnostem zvolené suroviny.
- Dodatečně zesílená ocelovým pozinkovaným profilem pro zvýšení stability.
Popis produktu
Paletová ohrádka je vyrobená z recyklovaného HDPE, který má vysokou odolnost proti nárazu, i při nízkých teplotách. Díky své konstrukci a materiálům je ideální pro skladování a přepravu.
Kde ho využijete
Paletovou ohrádku můžete použít pro skladování a přepravu zboží, jakož i pro ochranu produktů před poškozením.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plastové palety a skládací paletové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| EAN: | 8594177267806 |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
| Výška: | 20.5 cm |
| Šířka: | 81 cm |
| Délka: | 121 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 121 cm |
| Šířka: | 81 cm |
| Výška: | 20.5 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | PE regranulát |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 121 x 81 x 20.5 cm |
| Hmotnost: | 11.5 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




