Plastový držák štítku 256x80 mm
Kód: TBA-999461Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná evidence obsahu – umožňuje přehlednou a pevnou uchování informací o obsahu přepravky.
- Praktický výsek na výměnu označení – umožňuje snadnou výměnu označení obsahu.
- Možnost aplikace na všechny strany – umožňuje aplikaci na všechny strany přepravek.
- Průhledná pro snadnou čitelnost – umožňuje snadnou čitelnost obsahu.
- Možnost aplikace kódů – umožňuje aplikaci kódů na štítek.
Popis produktu
Plastový držák štítku 256x80 mm je pevná plastová kapsa, která snadnou evidenci obsahu přepravky. Produkt je vhodný pro aplikace na všechny strany přepravek a umožňuje snadnou výměnu označení obsahu.
Kompatibilita a využití
Plastový držák štítku 256x80 mm je kompatibilní s veškerými typy přepravky a lze jej aplikovat na všechny strany. Produkt je vhodný pro použití v kombinaci s službou Navařování plastových kartiček ultrazvukem (kód produktu 99916).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství k přepravkám |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| EAN: | 8594177267929 |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
| Výška: | cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Délka: | 25.6 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 25.6 cm |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | cm |
| Barva: | transparentní |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 25.6 x 8 cm |
| Hmotnost: | 0.01 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




