Plastový podvozek 2 otočná + 2 pevná kola černý
Kód: TBA-980395Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – s podvozkem je manipulace s přepravkami hračkou.
- Stabilita – je velmi stabilní.
- Výhodná velikost – velikost je určena pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
Popis produktu
Plastový podvozek 2 otočná + 2 pevná kola černý je vyroben z kvalitní ABS a je určen pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm. Volitelně s gumovými nebo polyamidovými koly a vidlicemi pozink nebo nerez.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 2 otočná + 2 pevná kola černý je vhodný pro přepravky s rozměry 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| EAN: | 8594177266786 |
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| Výška: | 16.8 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 16.8 cm |
| Barva: | černá |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 14.4 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 16.8 cm |
| Hmotnost: | 3.51 kg |
| Nosnost dynamická: | 250 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




