Plastový podvozek 2 pevná + 2 otočná kola nerez brzda
Kód: TBA-980335Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – s podvozkem je manipulace s přepravkami hračkou.
- Velmi stabilní – je vyroben z kvalitní ABS.
- Výborná brzda – nerez brzda zajišťuje bezpečné zastavení.
Popis produktu
Plastový podvozek 2 pevná + 2 otočná kola nerez brzda je určen pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm. Je vyroben z kvalitní ABS a je velmi stabilní. Volitelně s gumovými nebo polyamidovými koly a vidlicemi nerez.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 2 pevná + 2 otočná kola nerez brzda je vhodný pro přepravky s rozměry 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8594177266687 |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Výška: | 16.8 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 16.8 cm |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 14.4 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 16.8 cm |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Nosnost dynamická: | 250 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




