Plastový podvozek 2 pevná + 2 otočná kola s brzdou
Kód: TBA-980330Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná manipulace – umožňuje snadnou manipulaci s přepravkami, díky stabilnímu designu.
- Velká kapacita – vhodný pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
- Odolný materiál – vyroben z kvalitní ABS, který odolává běžnému opotřebení.
Popis produktu
Plastový podvozek 2 pevná + 2 otočná kola s brzdou je ideální pro přepravky, které potřebujete snadno manipulovat. Díky stabilnímu designu a kvalitnímu materiálu vám usnadní práci s přepravkami.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 2 pevná + 2 otočná kola s brzdou je vhodný pro domácí použití, například pro přepravu hraček nebo jiných předmětů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8594177266571 |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Výška: | 16.8 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 16.8 cm |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 14.4 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 16.8 cm |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| Nosnost dynamická: | 250 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




