Plastový podvozek 4 otočná kola modrý
Kód: TBA-980360Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné manipulaci s přepravkami – umožňuje snadnou manipulaci s přepravkami díky své stabilní konstrukci.
- Velmi stabilní konstrukce – vyroben z kvalitní ABS, který zajišťuje vysokou stabilitu produktu.
- Přizpůsobitelné velikosti – vhodný pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm.
Popis produktu
Plastový podvozek 4 otočná kola modrý je vyroben z kvalitní ABS a je velmi stabilní. S podvozkem je manipulace s přepravkami hračkou.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 4 otočná kola modrý je vhodný pro přepravky o rozměru 60 x 40 cm a 40 x 30 cm, a také pro velikost 40 x 30 cm - 2 pozice.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| EAN: | 8594177266724 |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| Výška: | 16.8 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 16.8 cm |
| Barva: | modrá |
| Materiál: | ABS |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | 14.4 cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 16.8 cm |
| Hmotnost: | 3.41 kg |
| Nosnost dynamická: | 250 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




