Plastový podvozek 80x60 2 otočná + 2 pevná PP kola
Kód: TBA-980500Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká plocha – umožňuje přepravu více malých balíků nebo jedné euro přepravky
- PP kolečka – vysoce kvalitní a odolná kola
- Stohovatelnost – prohlubně na horní straně umožňují stohování
Popis produktu
Plastový podvozek 80x60 cm je vyroben z kvalitního plastu a obsahuje 2 otočná a 2 pevná PP kolečka. Je ideální pro přepravu malých balíků nebo euro přepravky.
Kompatibilita a využití
Plastový podvozek 80x60 cm je kompatibilní s euro přepravkami o rozměru 80x60 cm. Můžete jej použít pro přepravu malých balíků nebo jedné euro přepravky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.97 kg |
| EAN: | 8594177266816 |
| Hmotnost: | 9.97 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 20 cm |
| Hmotnost: | 9.97 kg |
| Nosnost dynamická: | 400 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




