Plastový podvozek 80x60 2 pevná + 2 otočná PP kola s brzdou
Kód: TBA-980505Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Velká plocha pro přepravu – umožňuje přepravu více malých nákladů nebo jedné euro přepravy 80 x 60 cm.
- Snadné stohování – prohlubně na horní straně umožňují stohovat podvozky.
- Stabilní pohyb – vysoce kvalitní PP kolečka (2 pevná a 2 řiditelná) zajišťují stabilní pohyb.
Popis produktu
Plastový podvozek 80x60 cm je vyroben z kvalitního materiálu a je ideální pro přepravu malých nákladů. Má rozměry 80 x 60 cm a umožňuje stohování na horní straně.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 80x60 cm je vhodný pro přepravu malých nákladů, jako jsou například malé balíky, knihy nebo jiné malé předměty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 8594177266830 |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 20 cm |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| Nosnost dynamická: | 400 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




