Plastový podvozek 80x60 4 otočná gumová kola
Kód: TBA-980510Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné stohování – plocha na horní straně umožňuje stohovat podvozky.
- Řiditelná kola – 4 otočná gumová kola se řídí a umožňují snadnou manipulaci s podvozky.
- Velká plocha – rozměr 80 x 60 cm umožňuje přepravu více malých nákladů nebo jedné euro přepravy.
Popis produktu
Plastový podvozek 80x60 cm je vyroben z kvalitního plastu a je ideální pro přepravu malých nákladů. Jeho plocha umožňuje stohovat podvozky a 4 otočná gumová kola se řídí a umožňují snadnou manipulaci s podvozky.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 80x60 cm je ideální pro přepravu malých nákladů, jako jsou například malé balíky, knihy nebo jiné malé předměty.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| EAN: | 8594177266847 |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 20 cm |
| Hmotnost: | 9.8 kg |
| Nosnost dynamická: | 400 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




