Plastový podvozek 80x60 4 otočná PP kola
Kód: TBA-980501Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadné pohyby – díky 4 řiditelným kolečkům a vysoce kvalitním PP kolečkům.
- Velké plochy pro přepravu – rozměr 80 x 60 cm umožňuje přepravu více malých nákladů nebo jedné euro přepravy.
- Snadné stohování – prohlubně na horní straně umožňují stohovat podvozky.
Popis produktu
Plastový podvozek 80x60 cm je vyroben z kvalitního materiálu a je ideální pro přepravu malých nákladů nebo jedné euro přepravy. Jeho rozměr 80 x 60 cm umožňuje využít plochu pro více malých přepravek nebo jednu euro přepravku.
Kde ho využijete
Plastový podvozek 80x60 cm je vhodný pro přepravu malých nákladů nebo jedné euro přepravy, například pro přepravu zboží v obchodě nebo pro přepravu osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| EAN: | 8594177266823 |
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| Výška: | 20 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Délka: | 80 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 80 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Výška: | 20 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 80 x 60 x 20 cm |
| Hmotnost: | 9.75 kg |
| Nosnost dynamická: | 400 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




