Plastový podvozek HL 2 otočná + 2 pevná kola
Kód: TBA-980420Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná montáž – umožňuje spojit podvozky na délku i šířku.
- Vzájemná stohovatelnost – umožňuje stohovat podvozky ve stohu.
- Flexibilita – umožňuje zapojit podvozky za sebou do logistické sestavy.
Popis produktu
Plastový podvozek HL 2 otočná + 2 pevná kola je určen pro přepravky EURO, KLT, SN a ALC. Je vyroben z plastu a umožňuje snadnou montáž a vzájemnou stohovatelnost.
Kde ho využijete
Plastový podvozek HL 2 otočná + 2 pevná kola je vhodný pro přepravky, které vyžadují flexibilitu a snadnou montáž.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podvozky pod přepravky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 4.15 kg |
| EAN: | 8594177265079 |
| Hmotnost: | 4.15 kg |
| Výška: | 19 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Délka: | 60 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 60 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Výška: | 19 cm |
| Barva: | červená |
| Materiál: | PP |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 60 x 40 x 19 cm |
| Hmotnost: | 4.15 kg |
| Nosnost dynamická: | 300 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




