Plastový velkoobjemový skládací box 1200x800
Kód: TBA-981140Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Optimální úspora místa – umožňuje skladování ve složeném stavu, což snižuje potřebnou plochu pro skladování.
- Velký objem – boční stěny jsou optimalizované pro velký objem, což umožňuje uložení většího množství zboží.
- Nízká hmotnost – umožňuje snadné manipulaci a dopravu.
- Snadné čištění – je hygienicky nezávadné a snadné na čištění.
- Stohovatelné – lze stohovatelné vzájemně na sebe i ve složeném stavu.
- Dostupné formáty – dostupné v EUR i ISO formátu.
Popis produktu
Plastový velkoobjemový skládací box 1200x800 je vyroben z kartonplastu a je vhodný pro opakované transporty a skladování. Má vkládací otvory, které umožňují lehkou manipulaci při vyskladnění a naložení.
Kompatibilita a využití
Je vhodný pro dopravu, manipulaci a skladování zboží. Může být používán pro skladování ve složeném stavu, což snižuje potřebnou plochu pro skladování. Je kompatibilní s mnoha typy zboží a může být používán pro skladování ve velkém objemu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | BIGBOXY skládací |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 25 kg |
| EAN: | 8594177268131 |
| Hmotnost: | 25 kg |
| Výška: | 100 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Délka: | 120 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 120 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Barva: | šedá |
| Materiál: | PE karton plast |
| Vnitřní délka: | cm |
| Vnitřní šířka: | cm |
| Vnitřní výška: | cm |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 120 x 80 x 100 cm |
| Hmotnost: | 25 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




