Podélná příčka pro regálový box - 30x14 cm
Kód: TBA-964451Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rozdělení regálového boxu – umožňuje přehlednější uspořádání drobných součástek.
- Snadná upevnění – podélná příčka se snadno upevní do vodicích lišt po stranách boxu.
Popis produktu
Podélná příčka pro regálový box je vyrobena z kvalitního materiálu a má rozměry 30x14 cm. Je určena pro upevnění do regálových boxů s vodicími lištami.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka je kompatibilní s regálovými boxy s kódem 964130. Je ideální pro vytvoření praktických řad v přepravce, které umožní rychlý přístup a lepší organizaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8594177268896 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Výška: | 12.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 27.67 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 27.67 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 12.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 27.67 x 0.3 x 12.9 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




