Podélná příčka pro regálový box - 30x9 cm
Kód: TBA-964450Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Snadná instalace – Příčka se snadno upevní do vodicích lišt po stranách boxu.
- Úprava prostoru – Rozdělí regálový box na 2 oddíly, umožňující lepší organizaci.
Popis produktu
Podélná příčka pro regálový box je určena pro rozdělení regálového boxu na 2 oddíly. Je vyrobena tak, aby se snadno upevnila do vodicích lišt po stranách boxu.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka je kompatibilní s regálovými boxy s kódem 964100, 964110 a 964120. Je ideální pro vytvoření praktických řad v přepravce, které umožní rychlý přístup a lepší organizaci.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177268889 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| Výška: | 7.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 27.67 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 27.67 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 7.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 27.67 x 0.3 x 7.9 cm |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




