Podélná příčka pro regálový box - 50x14 cm
Kód: TBA-964455Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rozdělení regálového boxu – umožňuje přehlednější uspořádání drobných součástek
- Snadná instalace – upevníte ji do připravených vodicích lišt po stranách boxu
Popis produktu
Podélná příčka pro regálový box je určena pro rozdělení regálového boxu na 2 oddíly. Je vyrobena z kvalitních materiálů a umožňuje snadnou instalaci do připravených vodicích lišt po stranách boxu.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka pro regálový box je kompatibilní s regálovým boxem o rozměrech 50x14 cm. Je vhodná pro vytvoření praktických řad v přepravce, které umožní rychlý přístup a lepší organizaci. Kód produktu: 964330.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8594177268933 |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| Výška: | 12.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 47.6 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 47.6 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 12.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 47.6 x 0.3 x 12.9 cm |
| Hmotnost: | 0.19 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




