Podélná příčka pro regálový box - 50x9 cm
Kód: TBA-964454Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rozdělení regálového boxu – umožňuje přehlednější uspořádání součástek.
- Snadná instalace – lze upevnit do vodicích lišt po stranách boxu.
Popis produktu
Podélná příčka pro regálový box je určena pro rozdělení regálového boxu na 2 oddíly. Je vyrobena z materiálu, který umožňuje snadnou instalaci do vodicích lišt po stranách boxu.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka pro regálový box je kompatibilní s regálovými boxy s kódem 964300, 964310 a 964320. Je ideální pro vytvoření praktických řad v přepravce, které umožní rychlý přístup a lepší organizaci součástek.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| EAN: | 8594177268926 |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
| Výška: | 7.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 47.67 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 47.67 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 7.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 47.67 x 0.3 x 7.9 cm |
| Hmotnost: | 0.11 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




