Podélná příčka pro regálový box - 60x14 cm
Kód: TBA-964457Detailní popis produktu
Hlavní výhody
- Rozdělení regálového boxu – umožňuje přehlednější uspořádání drobných součástek
- Snadná instalace – upevníte ji do připravených vodicích lišt po stranách boxu
Popis produktu
Podélná příčka pro regálový box je produkt, který rozdělí regálový box na 2 oddíly. Je vhodný pro vytvoření praktických řad v přepravce, které umožní rychlý přístup a lepší organizaci.
Kompatibilita a využití
Podélná příčka pro regálový box je kompatibilní s regálovým boxem o rozměrech 60x14 cm. Je vhodná pro použití v přepravkách a regálových boxech s vodicími lištami(Vhodné pro 964430).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Regálové boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8594177268957 |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| Výška: | 12.9 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Délka: | 58 cm |
| Záruka: | 2 roky |
| Délka: | 58 cm |
| Šířka: | 0.3 cm |
| Výška: | 12.9 cm |
| Barva: | bílá |
| Materiál: | HPS |
| Objem: | l |
| Rozměr: | 58 x 0.3 x 12.9 cm |
| Hmotnost: | 0.23 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
-1.png)




